Zavřít reklamu

Venku už se pomalu začíná ochlazovat, a to pro některé z nás znamená postupný konec venkovních pohybových aktivit. Pokud také patříte mezi ty, kterým venkovní běhání nebo cvičení na workoutovém hřišti v chladnu nevyhovuje, můžete začít doma cvičit s pomocí některé z aplikací, které vám představujeme v dnešním článku.

Fitify

Náš výběr zahájíme velmi povedenou tuzemskou aplikací Fitify. V této aplikaci najdete tréninkové plány na míru, cvičební bloky v délce až 30 minut, ale také možnost výběru vlastních cviků. Fitify nabízí cvičení všeho druhu, pro začátečníky i pro pokročilé, s pomůckami i bez. Aplikace byla vyvinuta ve spolupráci s odborníky.

Stažení v Google Play

Nike Training Club

Pokud hledáte aplikaci na cvičení doma, která bude stoprocentně zdarma a bez reklam, můžete sáhnout po Nike Training Club. Nike Training Club nabízí cvičební lekce v délce od 5 do 30 minut. Můžete si vybrat typ cvičení, svalovou skupinu, na kterou se chcete zaměřit, a také úroveň obtížnosti cvičení. Kromě toho nabízí NTC také komplexnější cvičební programy všeho druhu a užitečné rady, tipy a triky.

Stažení v Google Play

Freeletics

Mezi populární aplikace pro cvičení doma patří také Freeletics. V aplikaci Freeletics si přijdou na své jak příznivci cvičení typu HIIT, tak i ti, kteří chtějí posilovat – ať už s vlastní vahou, nebo s činkami, ale třeba také běžci. Kromě instruktážních videí a animací nabízí Freeletics také funkci hlasového trenéra a přizpůsobitelné tréninkové plány pro cvičence všech úrovní.

Stažení v Google Play

Seven – 7 Minute Workout
Spousta lidí říká, že na cvičení nemá v průběhu dne dostatek času. Aplikace Seven – 7 Minute Workout vás ale přesvědčí o tom, že i sedm minut pohybu denně vám dokáže prospět. Aplikace vám nabídne důmyslně sestavené sedmiminutové cvičební bloky, při kterých se protáhnete, zvýšíte tepovou frekvenci a přispějete k vaší celkové kondici. Možná vás i překvapí, jak moc dokáže pouhých sedm minut pohybu dát člověku zabrat.

Stažení v Google Play

Související články

Dnes nejčtenější

.