Zavřít reklamu

Chtěli byste zkusit jógu, ale z jakýchkoliv důvodů nechcete nebo nemůžete navštěvovat „živé“ lekce? Pravdou je, že reálné lekci jógy se zkrátka nic nevyrovná. To ale neznamená, že byste nemohli cvičit třeba podle aplikace. Dnes se spolu podíváme na Android aplikace, podle kterých můžete cvičit jógu doma.

Yoga | Down Dog

Down Dog je opravdu velmi dobře zpracovaná aplikace, podle které můžete cvičit jógu v pohodlí domova. Najdete zde doslova desítky tisíc kombinací pozic a ásan, které si můžete přizpůsobit na míru. Je jen na vás, na jakou svalovou skupinu se rozhodnete zaměřit, případně zda budete chtít dát přednost intenzivnějšímu nebo pomalejšímu cvičení. Down Dog je možné přizpůsobit jakékoliv úrovni.

Stažení v Google Play

Nike Training Club

Aplikace Nike Training Club sice není zaměřená výhradně na jógu, pokud ale hledáte jógové cvičení, které bude kvalitní a zároveň stoprocentně bezplatné, můžete bez obav sáhnout po této aplikaci. NTC nabízí možnost pokročilého výběru cvičení, v nabídce jsou cvičební sestavy s pomůckami i bez, v délce od 5 do 30 a více minut, a pro začátečníky i pokročilé.

Stažení v Google Play

Alo Moves

Pokud hledáte opravdu kvalitní aplikaci a není vám líto do ní investovat jistý obnos peněz, mohu vám doporučit Alo Moves. Za touto skvělou aplikací, plnou propracovaných programů, stojí populární Dylan Werner se svým týmem. Najdete zde několik tisíc videí od lektorů z celého světa, přičemž cvičení můžete na míru přizpůsobit vašemu zdravotnímu stavu, úrovni nebo aktuálnímu cíli. Já sama jsem s Alo Moves strávila jeden rok, a můžu tuto aplikaci jedině doporučit.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.