Zavřít reklamu

Samsung začal na své loňské ohebné telefony Galaxy Z Fold3 a Z Flip3 vydávat aktualizaci se systémem Android 12L a nadstavbou One UI 4.1.1. Aby toho nebylo málo, vypouštět začal také update s ostrou verzí z Wear OS 3.5 vycházející nadstavby One UI Watch 4.5 pro řadu hodinek Galaxy Watch4.

Android 12L a One UI 4.1.1. na třetí generaci Foldu a Flipu přinášejí především vylepšený hlavní panel. Uživatelé mají také k dispozici dvojici nových gest pro rychlé spuštění režimů multitaskingu nebo vylepšenou možnost pořizovat selfie fotografie pomocí vnější obrazovky. Na Flip3 nadstavba též přináší lepší ovládání fotoaparátu u vnějšího displeje, jakož i nová rychlá nastavení a funkci Direct Dial pro určité kontakty.

Pokud jde o řadu Galaxy Watch4, ta díky Wear OS 3.5/One UI Watch 4.5 získává mimo jiné plnohodnotnou QWERTY klávesnici, lepší přizpůsobení ciferníků a nové ciferníky, nové funkce usnadnění přístupu, jako je zvuková či vizuální asistence (druhá zmíněná zahrnuje například vyšší kontrast pro usnadnění čtení fontů, zredukovanou průhlednost a efekty rozmazání nebo odstranění animací), nebo možnost si nastavit délku zobrazení notifikací a lišty s hlasitostí. Některé z výše uvedených funkcí se dostanou také na hodinky Galaxy Watch3 a Watch Active2 a jejich uživatelé se mohou též těšit na dva nové ciferníky a vylepšenou detekci chrápání.

Galaxy Watch5 a Watch5 Pro koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.