Zavřít reklamu

Samsung začal na řadu Galaxy S22 vydávat update s nadstavbou One UI 4.1.1. Jako první dorazila do USA. Je dostupný pro odemčené modely mobilních operátorů Comcast, Verizon a Xfinity Mobile a nese firmwarovou verzi S90xUSQU2AVHB.

I když není jeho součástí zářijový bezpečnostní patch, zvyšuje verzi One UI a přináší některá vylepšení do funkcí Private Share a Smart View. Aktualizaci se instaluje známým způsobem, tedy navigací do Nastavení→Aktualizace softwaru a klepnutím na možnost Stáhnout a nainstalovat (pokud jste tedy zákazníky výše uvedených operátorů, což není příliš pravděpodobné). Aktualizace konkrétně u funkce Private Share zavádí možnost přejmenovávat jména souborů, která jsou prostřednictvím ní sdíleny. Funkce Smart View pak nově zobrazuje více možností, jako je Celá obrazovka, Obraz v obraze a další.

Možná stojí za zmínku, že update s One UI 4.1.1 pro řadu Galaxy S22 stále vychází z Androidu 12, nikoli Androidu 12L. Nadstavbu One UI 4.1.1 postavenou na Androidu 12L si totiž Samsung vyhrazuje pro skládací smartphony Galaxy Z Fold a tablety Galaxy Tab. Aktualizace by se mohla brzy rozšířit do dalších koutů světa a my samozřejmě doufáme, že i k nám.

Telefony Samsung Galaxy S22 koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.