Zavřít reklamu

Hodinky řad Galaxy Watch4 a Watch5 začaly dostávat nový update, který přináší redesign obchodu Google Play. Ten Samsung již dříve ukázal na posledním Galaxy Unpacked, v rámci nějž také představil Galaxy Watch5 a Watch5 Pro.

První věcí, které si na novém designu Google Play všimnete, je jiný tvar vyhledávacího tlačítka. Dosud bylo kruhové, nyní je pilulkové. Sekce Explore all (prozkoumat vše) nyní zobrazuje tři aplikace a po ní následuje tlačítko See More (ukázat více). V rámci obou sekcí uvidíte názvy a ikony aplikací spolu s jejich hodnocením, což vám pomůže rychle se rozhodnout, jestli daná aplikací stojí za váš čas či nikoli.

Po sekcích Recommended for you (doporučeno pro vás) a Now Trending (nyní trendující) následují velké karty Watch faces (ciferníky), Music streaming (streamování hudby), Essential watch apps (základní aplikace pro hodinky) a Healthy mind & body (zdravá mysl a tělo). Poslední sekcí je ta s názvem Browse and install apps from your other devices (prohlížet si a instalovat aplikace z jiných zařízení). Asi jedinou nevýhodou nového designu je to, že možnosti Manage apps (spravovat aplikace) a Settings (nastavení) jsou umístěny úplně vespod stránky.

Redesign má za cíl obchod Google Play na hodinkách s Wear OS vizuálně zatraktivnit a tím uživatele pobídnout ke stahování a zkoušení aplikací. Dosavadní design, který byl hodně orientovaný na text, k tomu totiž příliš nemotivoval.

Galaxy Watch5 a Watch5 Pro koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.