Zavřít reklamu

Co je na nových Galaxy Watch5 Pro nejzajímavější? Samozřejmě je to omlazený design, titanové pouzdro, safírové sklo i řemen s motýlkovou sponou. Jenže na co na hodinkách koukáte nejčastěji? Ano, je to ciferník. Nové modely, a to tedy i Galaxy Watch5, přišly s novými jejich verzemi, který odrážejí nejen aktivní životní styl. Podívejte se, jak vypadají. 

Ciferníky samozřejmě můžete nastavit nejen v hodinkách, ale i aplikaci Galaxy Wearable. Na hodinkách stačí ciferník dlouze podržet, v aplikaci zvolit nabídku Ciferníky. Pokud je chcete upravovat, je to jednodušší a rychlejší právě prostřednictvím mobilního telefonu, a to pěkně na velkém displeji.

Samozřejmě se nedá říct, že by se každý ciferník líbil každému. Nový Profesionální analogový je ale velice povedený a dává jasně najevo hlavní přednost hodinek, a to výdrž. Kinetické číslice jsou hodně dramatické, protože se pořád pohybují, a jasně tak burcují i k vašemu pohybu. Informační tabule pak může mnohé zahltit zbytečnými informacemi, nicméně kdo chce na první dobrou vidět maximum dat, bude za něho rád. Květinová zahrada je jasně určená spíše něžnému pohlaví.

Pořád jsou zde ale původní ciferníky, u kterých některé doznaly dalších designů. Jedná se nejen o Číslo s barevným přechodem, ale také Oblázky nebo Prémiový analogový. Každý, a to jak původní, tak nový, má také svou Always On variantu. Některé však zobrazují prosté ručky.

Galaxy Watch5 a Watch5 Pro koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.