Zavřít reklamu

Fotoaplikace Samsungu pro profesionály i nadšence Expert RAW již brzy dostane několik důležitých aktualizací. Korejský obr na svých oficiálních fórech uvedl, že do aplikace příští měsíc dorazí více profesionálních nástrojů, a také upřesnil, kdy se jí konečně dočkají majitelé smartphonu Galaxy Note20 Ultra.

Telefon měl aplikaci touto dobou již mít, kvůli technickým problémům však bylo její původní vydání pro něj odloženo na druhou polovinu roku. Samsung nyní uvedl, že Expert RAW na dva roky starou „vlajku“ konečně dorazí v polovině září. Je však třeba mít na paměti, že dostupnost aplikace se bude lišit podle trhu, takže se jí všichni nedočkají najednou. Jako první bude s největší pravděpodobností dostupná právě domácím jihokorejským zákazníkům. Do aplikace by také měly v blízké budoucnosti přibýt nové pokročilé fotografické funkce. V tuto chvíli není jasné, o jaké funkce půjde, Samsung je však plánuje vydat v říjnu.

Galaxy Note20 Ultra je posledním telefonem (spolu se základním modelem) řady Galaxy Note, který Samsung uvedl na trh. Stalo se tak v srpnu roku 2020. Řada však není úplně mrtvá, žije dál prostřednictvím smartphonu Galaxy S22 Ultra. Expert RAW telefonu vdechne více života a snad jeho uživatelům poskytne další důvod, proč si jej ještě nějakou dobu nechat.

Telefony řady Galaxy S22 koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.