Zavřít reklamu

Přinášíme seznam zařízení Samsungu, která v týdnu od 22. do 26. srpna obdržela softwarovou aktualizaci. Tentokrát bychom ovšem slovo seznam vlastně ani neměli používat, protože tento pracovní týden obdržel aktualizaci pouze telefon Galaxy A53 5G.

Update pro Galaxy A53 5G, který přinesl srpnový bezpečnostní patch, začal Samsung vydávat již minulý týden, tehdy však ještě nebyl dostupný v zemích starého kontinentu. Nyní dorazil mimo jiné do Česka, Polska, Rakouska, Srbska, Slovinska, Švýcarska, Francie nebo Portugalska. Nese firmwarovou verzi A536BXXU3AVGA.

Srpnový bezpečnostní patch opravuje přes čtyři desítky zranitelností nalezených v systému Android a softwaru Samsungu. Opravy Samsungu řeší mimo jiné únik MAC adres prostřednictvím Wi-Fi a NFC, zranitelnost typu únosu ve VPN bezpečnostní platformy Knox a v režimu DeX pro PC, nesprávné řízení přístupu ve službě DesktopSystemUI nebo manipulaci se seznamem aplikací, které mohou používat mobilní data ve službě Wi-Fi.

Vzhledem k tomu, že se blíží konec měsíce, Samsung by měl co nevidět začít vydávat zářijový bezpečnostní patch. Uvidíme, které zařízení jej „vynese“ jako první.

Telefony Samsung Galaxy koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.