Zavřít reklamu

Už jen den nás dělí od představení nových skládacích telefonů společnosti Samsung, a protože o nich prakticky veškeré informace už unikly, nově se budou soustředit spíše na novinky týkající se vrcholné řady Galaxy S. 

Galaxy S23 Ultra bude uveden na trh spolu s Galaxy S23 a S23+ v prvním čtvrtletí roku 2023. Nedávno unikly informace o jeho čipsetu, baterii a specifikacích zadního fotoaparátu nejvyššího zástupce řady. Nyní bylo odhaleno i jeho modelové číslo.

Kódové označení Galaxy S23 Ultra je „DM3“ a číslo modelu je SM-S918. Více čísel modelů, tedy SM-S918BDS, SM-S918U, SM-S918U1 a SM-S918W jsou všechna spojena se stejným telefonem. Modelová čísla ani kódová označení toho o zařízení ale mnoho neprozrazují, i tak jsme přece jen pořád na začátku dlouhého řetězce informací, které nám budou postupně předkládány.

Očekává se, že Galaxy S23 Ultra bude poháněn čipovou sadou Snapdragon 8 Gen 2. Spekuluje se, že jde o první smartphone od Samsungu s 200MPx fotoaparátem. Mohl by mít QHD+ Super AMOLED LTPO displej s obnovovací frekvencí až 120 Hz. Uvádí se i, že bude mít 40MPx autofocus selfie kameru a 5000 mAh baterii.

Telefony řady Galaxy S22 koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.