Zavřít reklamu

Nový ohebný telefon Samsungu Galaxy Z Flip4 pokračuje v tradici společnosti a dodává se s novými wallpapery. Osvěžují zážitek z domovské obrazovky a připomínají zákazníkům, kteří upgradovali z předchozích modelů řady Z Flip, že skutečně používají novější hardware a software.

Oficiální tapety pro Galaxy Z Flip4 jsou dostupné pro hlavní 6,7palcový ohebný displej a 1,9palcový vnější zobrazovač. Pokud nemáte alespoň Galaxy Z Flip3, patrně pro vás wallpapery pro vnější displej nebudou příliš užitečné.

Ohebný displej čtvrtého Flipu je typu AMOLED, což znamená, že nepoužívá podsvícení. Každý pixel má svůj vlastní zdroj světla a dokonalé černé dosahují AMOLED panely dočasným vypnutím jednotlivých pixelů. To vše znamená, že tmavší tapety mohou mít pozitivní vliv na výdrž baterie, zejména na zařízeních Galaxy vybavených AMOLED displeji. A jak můžete vidět v galerii výše, není náhodou, že základ každého wallpaperu pro nový Flip tvoří tmavé pozadí.

Wallpapery pro hlavní displej mají rozlišení 2640 x 2640 px, ty pro vnější rozlišení 512 x 260 px. V galerii jsou v komprimované podobě, v plném rozlišení je najdete zde.

Galaxy Z Flip4 předobjednáte například zde 

Související články

Dnes nejčtenější

.