Zavřít reklamu

Samsung je připraven vám prodat své další smartphony, hodinky a sluchátka. Novou generaci těchto produktů představil ve středu a nyní zveřejnil jejich „rozbalovací“ videa.

Pokud jste z nějakého důvodu středeční Galaxy Unpacked propásli, Samsung v rámci tradiční akce představil „ohýbačky“ Galaxy Z Fold4 a Z Flip4, chytré hodinky Galaxy Watch5 a Watch5 Pro a bezdrátová sluchátka Galaxy Buds2 Pro. Den poté vypustil do světa sérii krátkých YouTube videí s jejich rozbalováním, aby potenciální zákazníci viděli, co za své peníze dostanou.

Jak se stalo smutnou tradicí Samsungu, krabičky nových skládaček neobsahují nabíječku. Ke Galaxy Watch5 a Watch5 Pro je přibalována nabíječka v podobě nabíjecího puku a sluchátka se samozřejmě dodávají s nabíjecím pouzdrem.

Nové ohebné telefony korejského obra nabízejí lepší výkon, výdrž baterie, software a celkový design, zatímco Galaxy Buds2 Pro se chlubí vylepšenou technologií ANC (potlačení okolního hluku) a zvukem studiové kvality. Galaxy Watch5 a Watch5 Pro mají také lepší výdrž baterie – první zmíněný model na jedno nabití vydrží až 50 hodin, druhý pak dokonce až 80 hodin.

Všechny novinky budou uvedeny do prodeje 26. srpna. Zde se dozvíte, kolik budou stát. A ano, levné zrovna nebudou.

Nové produkty Samsungu předobjednáte například zde

Dnes nejčtenější

.