Zavřít reklamu

Do konání příští akce Galaxy Unpacked, na které Samsung představí zejména nové „ohýbačky“ Galaxy Z Fold4 a Z Flip4, zbývají již jen poslední dny. Nyní do éteru unikly fotky druhé zmíněné.

Není to poprvé, co příští Flip vidíme na fotografiích, jeho první snímky unikly již před několika měsíci, nebyly však příliš „odhalující“. Ty nové, jež pustil do oběhu leaker vystupující na Twitteru pod jménem Noh, naopak jsou. Telefon je na nich zachycen ve světle modré barvě a na první pohled vypadá stejně jako aktuální Flip. Nicméně se zdá, že má o něco větší vnější displej (podle neoficiálních zpráv bude mít velikost alespoň 2 palce; u „trojky“ je to 1,9 palců) a že nemá tak viditelný záhyb, o čemž se dříve také spekulovalo.

Galaxy Z Flip4 by měl do vínku dostat 6,7palcový ohebný displej se 120Hz obnovovací frekvencí, čipset Snapdragon 8+ Gen 1, 8 GB operační a až 512 GB interní paměti, dvojitý fotoaparát s rozlišením 12 MPx, baterii s kapacitou 3700 mAh a podporou 25W rychlého nabíjení a podle všeho bude softwarově běžet na Androidu 12 a nadstavbě One UI 4.1.1. Očekávat také můžeme voděodolnost podle standardu IPX8, na boku umístěnou čtečku otisků prstů nebo stereo reproduktory. Kromě nových skládacích smartphonů představí Samsung ve středu chytré hodinky Galaxy Watch5 a sluchátka Galaxy Buds2 Pro.

Telefony řady Samsung Galaxy Z koupíte například zde 

Dnes nejčtenější

.