Zavřít reklamu

Jak z našich předchozích novinek jistě víte, Samsung v rámci příštího Galaxy Unpacked představí také nové chytré hodinky Galaxy Watch5 a Galaxy Watch5 Pro. Z předchozích úniků o nich již leccos víme a nyní se v éteru objevil nový, který se týká druhého zmíněného a prozrazuje jeho specifikace. A ty jsou vskutku „monstrózní“.

Podle webu WinFuture.de bude model Galaxy Watch5 Pro disponovat AMOLED displejem s velikostí 1,36 palců a rozlišením 450 x 450 px. Sklo chránící displej má být vyrobeno ze safíru. Baterie se prý bude chlubit obří kapacitou 590 mAh (dřívější úniky hovořily o 572 mAh), která má hodinkám poskytnout výdrž až 80 hodin.

Galaxy Watch5 Pro (i základní model) má pohánět čipset Exynos W920, který používá již aktuální generace Galaxy Watch. V závislosti na konfiguraci mu bude sekundovat až 16 GB interní paměti. LTE varianty budou podporovat funkci eSIM.

Hodinky prý jinak budou v pase měřit 10,5 mm a vážit ne úplně zanedbatelných 46,5 g. Na rozdíl od standardního modelu budou podle všeho dostupné jen v jedné velikosti, a to 45 mm. Podle nových neoficiálních informací bude jejich cena začínat na 469 eurech (zhruba 11 500 Kč), únik z června přitom hovořil o 490 eurech.

Galaxy Watch4 koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.