Zavřít reklamu

Červenec je téměř u konce a beta program Androidu 13/One UI 5.0 pro zařízení Samsungu nikde. Beta program samotného Androidu 13 přitom probíhá již několik měsíců, nicméně pro zařízení korejského obra nejsou tato sestavení pořád dostupná.

Jak jistě víte, Samsung má svůj vlastní beta program, jelikož každou velkou aktualizaci Androidu páruje s novou verzí své nadstavby One UI. Fanoušci již netrpělivě očekávají One UI 5.0, zatím však nic nenasvědčuje tomu, že by beta program začal.

Samsung měl podle některých zpráv vydat betaverzi One UI 5.0 ve třetím červencovém týdnu, to se však očividně nestalo. Měsíc se chýlí ke konci a beta stále nedorazila. Korejský gigant plánoval vydat aktualizaci Androidu 13/One UI 5.0 pro veřejnost do října. Toto toto zdržení by však mohlo mít za následek i přesunutí verze pro veřejnost.

Samsung tento týden pro beta program One UI 5.0 otevřel oficiální fórum. Zde mu betatesteři budou moci dávat zpětnou vazbu, aby mohl nadstavbu vylepšit a vychytat v ní všechny mouchy před vydáním ostré verze. Nějaký pokrok zde tedy je, samotné spuštění bety je však zatím v nedohlednu. Není vyloučeno, že za současnou situaci může Google. Samsung totiž může mít pocit, že beta Androidu 13 vyžaduje více oprav, než bude moci spustit svůj vlastní beta program. Můžeme jen doufat, že jej spustí v blízké budoucnosti, ideálně před 10. srpnem, kdy se koná příští Galaxy Unpacked.

Telefony Samsung Galaxy koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.