Zavřít reklamu

Každoroční akce Samsung Unpacked procházejí zajímavými změnami. Společnost je pořádá od roku 2009, kdy byly samozřejmě jako off-line události s patřičným publikem. V posledních několika COVID letech se z bezpečnostních důvodů přesedlalo na on-line akci. Nyní, když se blíží představení Galaxy Z Foldu4 a Z Flipu4, chce společnost opět redefinovat zážitek z Unpacked akce a začít novou kapitolu. 

Že se Samsung pouští do nové éry konferencí Unpacked, oznámil ostatně ve svém newsroomu. Pro příští akci, která se má konat 10. srpna, tedy tvrdí, že vzal „to nejlepší z on-line i off-line akcí“, aby se Unpacked stalo ještě lepším nezapomenutelným zážitkem.

Kombinace on-line a off-line akcí 

Korejský technologický gigant potvrdil, že si pro Unpacked připravil nové zážitky a prostory pro zážitkové akce v srdcích londýnské Piccadilly Circus a newyorské Meatpacking District. Společnost svede dohromady fanoušky Galaxy, partnery, novináře a zaměstnance Samsungu z celého světa, aby se stali svědky představení nejnovějších telefonů Galaxy a nositelné elektroniky.

Tvrdí, že tyto nové prostory pro pořádání akcí umožní spotřebitelům po celém světě prakticky si vyzkoušet a prozkoumat produkty společnosti v zábavném, kreativním, poutavém a pohlcujícím prostředí. Zatím však není zcela jasné, jak přesně tyto přepracované prostory pro události „dostanou“ zákazníky z celého světa. Hádáme, že Samsung si pro ně připravil další interaktivní webové stránky, které lze procházet podobně jako fyzické prostory, což jsme už viděli u představení Galaxy S22.

Samsung zároveň potvrdil, že se opět spojil s K-popovým fenoménem, a to kapelou BTS, prý aby vybarvil celá města na fialovo. Společnost totiž aktuálně oznámila i novou barvu Bora Purple pro svá mobilní zařízení, a promo materiál by měl právě obsahovat i přítomnost tohoto hudebního uskupení. Společnost tvrdí, že nechce jen inovovat nové technologie, ale chce také inovovat svůj marketingový přístup. A aby toho dosáhla, má zajistit, že zážitek z její galaxie bude otevřený pro každého. Jak to celé dopadne, a jestli to nebude jen nějaký nedomyšlený kočkopes, se dozvíme už 10. srpna.

Telefony Samsung Galaxy Z koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.