Zavřít reklamu

Do éteru pronikly další tiskové rendery Samsungu Galaxy Z Flip4. Zveřejnil je web GizNext. Údajně ukazují jeho finální design spolu se čtyřmi barevnými variantami. Těmi jsou tmavě šedá, růžově zlatá, modrá a fialová (Bora Purple). Všechny mají podle všeho matný povrch a kvůli vnějšímu displeji dvoutónové barevné schéma.

Galaxy Z Flip4 bude na vybraných trzích, kde bude Samsung prodávat Bespoke Edition, zřejmě mnohem barevnějším zařízením. Zatímco jeho předchůdce se v této edici dočkal více než 40 barevných kombinací, čtvrtý Flip by se měl v té své chlubit více než 900 barevnými kombinacemi. Pokud se to potvrdí, stane se bezkonkurenčně nejbarevnějším smartphonem na světě.

Příští Flip bude podle dostupných úniků disponovat 6,7palcovým AMOLED ohebným displejem s rozlišením FHD+ a obnovovací frekvencí 120 Hz a minimálně 2palcovým vnějším zobrazovačem, čipem Snapdragon 8+ Gen 1 a 8 GB operační a až 512 GB vnitřní paměti. Fotoaparát má být dvojitý s rozlišením 12 MPx, baterie prý bude mít kapacitu 3700 mAh a podporovat 25W rychlé nabíjení. Softwarově telefon podle všeho poběží na Androidu 12 a nadstavbě One UI 4.1.1. Očekávat také můžeme stereo reproduktory, stupeň krytí IPX8, do zapínacího tlačítka zabudovanou čtečku otisku prstů, méně viditelnou rýhu na ohebném displeji či tenčí kloub. Spolu s další „ohýbačkou“ Galaxy Z Fold4 bude představen již za 14 dní.

Telefony Samsung Galaxy Z koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.