Zavřít reklamu

Samsung před pár dny upoutávkou potvrdil, kdy se bude konat jeho příští akce Galaxy Unpacked. Nyní zveřejnil další upoutávku, která naznačuje, o čem (hlavně) akce bude.

Asi není velkým překvapením, že tím, na co nová upoutávka láká, jsou skládací smartphony Galaxy Z Fold4 a Z Flip4 (to koneckonců činila i první upoutávka). Na jejím konci můžeme vidět druhý zmíněný z boku, jinak jsou z obou vidět pouze siluety. Teaser jinak zdůrazňuje, že smartphony, které se mohou ohýbat nebo skládat, jsou lepší než ty „obyčejné“.

Čtvrtý Fold by měl dostat do vínku 7,6palcový Super AMOLED ohebný displej s obnovovací frekvencí 120 Hz a 6,2palcový vnější displej s touž frekvencí, čip Snapdragon 8+ Gen 1, 12 nebo 16 GB operační a až 1 TB vnitřní paměti, zadní fotoaparát s rozlišením 50, 12 a 12 MPx, selfie kamerku s rozlišením 10 MPx a 16MPx poddisplejový fotoaparát a baterii s kapacitou 4400 mAh a podporou 25W rychlého nabíjení. Softwarově podle všeho poběží na Androidu 12 a nadstavbě One UI 4.1.1. Kromě toho by měl mít méně viditelnou rýhu na ohebném displeji, podporovat S Pen a nabízet se v černé, béžové a šedozelené barvě.

Pokud jde čtvrtý Flip, ten bude podle dostupných úniků disponovat 6,7palcovým Super AMOLED zobrazovačem se 120Hz obnovovací frekvencí a minimálně 2palcovým vnějším displejem, též čipem Snapdragon 8+ Gen 1, 8 GB operační a až 512 GB vnitřní paměti, dvojitým fotoaparátem s rozlišením 12 MPx, 10MPx přední kamerkou a baterií s kapacitou 3700 mAh a 25W rychlým nabíjením. I on má softwarově běžet na Androidu 12 a nadstavbě One UI 4.1.1 a chlubit se méně viditelnou rýhou. Dostupný by měl být v šedé, fialové, růžově zlaté a modré barvě.

Telefony Samsung Galaxy Z koupíte například zde 

Související články

Dnes nejčtenější

.