Zavřít reklamu

Jak bylo potvrzeno, Samsung již za chvíli představí nové ohebné telefony Galaxy Z Fold4 a Z Flip4. Dříve v tomto týdnu do éteru pronikly jeho první oficiální rendery, které jej však ukazovaly jen ze strany, nyní unikl další tiskový obrázek, který jej ukazuje zepředu a v různých barvách.

Oficiální render, jejž zveřejnil web MySmartPrice, zobrazuje Galaxy Z Flip4 ve čtyřech barvách: tmavě šedé, fialové, růžově zlaté a modré. Potvrzuje, že jeho design se od „trojky“ nebude příliš lišit. Jako on bude mít dvojitý fotoaparát a o něco větší (podle neoficiálních zpráv minimálně 2palcový) vnější displej. Vypadá to, že kloub spojující dvě poloviny telefonu je oproti předchůdci o něco tenčí.

Čtvrtý Flip bude podle dostupných úniků disponovat 6,7palcovým AMOLED zobrazovačem s rozlišením FHD+ a 120Hz obnovovací frekvencí, čipsetem Snapdragon 8+ Gen 1 a 8 GB operační a až 512 GB vnitřní paměti. Fotoaparát má být duální s rozlišením 12 MPx, přední kamerka prý bude 10megapixelová. Baterie má mít kapacitu 3700 mAh a podporovat rychlé nabíjení s výkonem 25 W. Softwarově má telefon běžet na Androidu 12 a nadstavbě One UI 4.1.1. Očekávat též můžeme stereo reproduktory, stupeň krytí IPX8 a do zapínacího tlačítka zabudovanou čtečku otisku prstů.

Telefony řady Samsung Galaxy Z koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.