Zavřít reklamu

Koupili jste si současný hit střední třídy Samsung Galaxy A53 5G a sháníte pro něj vhodnou ochranu, tedy kryt nebo pouzdro? Žádný problém, my vám poradíme, která jsou ty nejlepší.

Flipové pouzdro S View

Naším prvním tipem je Flipové pouzdro S View. Je vyrobeno z polykarbonátu a polyuretanu a navrženo tak, aby poskytlo maximální ochranu proti poškrábání, popraskání nebo jinému poškození, a to i po stranách. Kromě toho se chlubí antibakteriální ochranou. Dostupné je v černé nebo bílé barvě. Je sice dražší, prodává se za 999 Kč, máte s ním ale jistotu, že váš Galaxy A53 5G bude perfektně chráněn.

Flipové pouzdro S View pro Galaxy A53 5G koupíte například zde

Flipové pouzdro černé

Druhým tipem je Flipové pouzdro černé. Je vyrobeno z polykarbonátu a polyuretanu a nabízí spolehlivou ochranu před škrábanci a menšími nárazy. Stejně jako Flipové pouzdro S View má na vnitřní straně praktickou kapsu na různé (například platební) karty. A stejně tak jeho cena činí 999 Kč. Na rozdíl od něj se však nabízí pouze v jedné barvě.

Flipové pouzdro černé pro Galaxy A53 5G koupíte například zde

Silikonový zadní kryt

Třetím tipem je Silikonový zadní kryt. Kromě silikonu je vyroben z polykarbonátu a díky jeho příjemnému povrchu se dobře drží v ruce. Jako jiné kryty tohoto druhu chrání proti vibracím a nárazům a k telefonu dokonale přilne. Dostupný je v černé, modré a oranžové barvě a prodává se za rozumných 449 Kč.

Silikonový zadní kryt pro Galaxy A53 5G koupíte například zde

Tvrzený ochranný zadní kryt se stojánkem

Dalším tipem je Tvrzený ochranný zadní kryt se stojánkem. Je vyroben z TPU (termoplastického polyuretanu) a polykarbonátu a jeho kvalitní provedení zaručuje vysokou odolnost a zároveň neklouzavost. Stojánek využijete například při sledování filmů. Kryt se nabízí v modré a bílé barvě a stojí 489 Kč.

Tvrzený ochranný zadní kryt se stojánkem pro Galaxy A53 5G koupíte například zde

Poloprůhledný zadní kryt 

Naším posledním tipem je Poloprůhledný zadní kryt. Z TPU vyrobený kryt je pružný a měkký, takže se na telefon snadno nandává a skvěle k němu přilne. Jeho hladký tvar zaručí pohodlné nošení telefonu po celý den. Nabízí se v průhledné nebo černé barvě a může být váš za velmi příjemných 169 Kč.

Poloprůhledný zadní kryt pro Galaxy A53 5G koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.