Zavřít reklamu

Jak z našich předchozích novinek jistě víte, Samsung by měl letos uvést na scénu několik nových levných telefonů. Jedním z nich je Galaxy A04, který nyní získal certifikaci NBTC.

Certifikace thajského telekomunikačního úřadu neodhalila žádné specifikace Galaxy A04, pouze to, že bude podporovat funkci Dual SIM a že bude postrádat podporu 5G sítí. Telefon již předtím zalistovalo několik webů certifikačních úřadů, takže jeho představení by nemělo být daleko.

O specifikacích telefonu se v tuto chvíli ví jen velmi málo. Údajně bude disponovat 5000mAh baterií s podporou 15W rychlého nabíjení a poběží na Androidu 12 a odlehčené verzi nadstavby One UI 4.0 s přídomkem Core. S ohledem na jeho předchůdce Galaxy A03 můžeme očekávat, že do vínku dostane také LCD displej s úhlopříčkou kolem 6,5 palců, alespoň 3 GB operační a minimálně 32 GB vnitřní paměti, hlavní fotoaparát s rozlišením alespoň 48 MPx nebo 3,5mm jack. Vzhledem k tomu, že Galaxy A03 používal k nabíjení zastaralý microUSB port, lze též předpokládat, že jeho nástupce přijde s USB-C konektorem.

Telefony Samsung Galaxy koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.