Zavřít reklamu

Google začal na podporované telefony Pixel vydávat finální betu Androidu 13 neboli Android 13 Beta 4. Společnost také oznámila, že do oficiálního vydání ostré verze příštího Androidu zbývá již jen několik týdnů.

„Velké poděkování naší vývojářské komunitě za pomoc při utváření Androidu 13! Poskytli jste nám tisíce hlášení o chybách a sdíleli s námi nápady, které nám pomohly optimalizovat rozhraní API, vylepšit funkce, opravit významné chyby a obecně platformu zlepšit pro uživatele a vývojáře,“ uvedl včera Google.

„Poté, co dokončíte testování, byste měli vydat kompatibilní aktualizace pro své aplikace, devkity, knihovny, nástroje a herní enginy, abyste zajistili, že uživatelé, kteří upgradují svá zařízení okolo doby vydání konečné verze Androidu 13, budou mít dobrý uživatelský zážitek. Můžete také pokračovat ve vytváření nových funkcionalit pomocí nových funkcí a rozhraní API a testovat své aplikace a zároveň cílit na nejnovější úroveň API, abyste objevili případné problémy,“ vzkázal Google také vývojářům.

Google kromě toho zveřejnil, jaké problémy Android 13 Beta 4 opravuje. Konkrétně byl vyřešen problém, kdy bylo na některých zařízeních pozorováno rychlé připojení a odpojení Bluetooth zařízení, problém s občasným padáním aplikace fotoaparátu na Pixelu 6 a Pixelu 6 Pro a problém na těchto zařízeních, kdy se stránka Now Playing občas zasekla při stahování databáze skladeb. Jaké změny a novinky finální beta přináší (jestli nějaké), Google zatím neprozradil.

Související články

Dnes nejčtenější

.