Zavřít reklamu

Google vypustil do světa novou betaverzi Androidu 13. Android Beta 3.3 opravuje řadu bugů týkajících se uživatelského prostředí a konektivity zařízení a kromě toho přináší easter egg, který je doslova naplněný zábavnými emotikony.

Každoroční androidový Easter egg je akce, v rámci níž Google prozrazuje skrytá tajemství o připravované verzi Androidu ve formě miniher nebo zábavných prvků. V minulých letech si pro nás americký technologický gigant přichystal minihry o kočkách, hru Floppy Bird nebo widget Paint Chip. Letos přišel s easter eggem, který sice vypadá podobně jako loňský puzzle s hodinami, hlavní roli však hrají emoji.

Testeři bety Androidu mohou tento easter egg aktivovat tak, že přejdou do sekce About, kde budou klepat na číslo verze, a následně nastaví čas na 1 hodinu či 13:00 ve vojenském času (24hodinovém formátu). Poté uvidí obrazovku z minulého roku, ale se „třináctkou“ místo „dvanáctky“. Když nyní klepnou na bubliny, ty jim odhalí různé emotikony. Jde mimo jiné o emotikony ovoce, obličejů koček, běžných obličejů, expresivních obličejů, vesmíru, vodního života, znamení zvěrokruhu, hodin nebo květin.

Související články

Dnes nejčtenější

.