Zavřít reklamu

Před měsícem jsme vás informovali, že telefony řady Galaxy S20 mají nový problém s displejem. Pokud byste si mysleli, že Samsung jej mezitím opravil, mýlili byste se. Nyní se totiž na jeho komunitním fóru objevil další případ vertikální čáry na displeji.

Uživatel s přezdívkou chin613 tvrdí, že 11. července se na displeji jeho Galaxy S20+ objevila zelená vertikální čára. Telefon podle svých slov zakoupil před dvěma lety a nikdy mu prý nespadl na zem ani se nedostal do kontaktu s vodou. Dodal, že 5. července si nainstaloval novou bezpečnostní aktualizaci.

Jak jsme psali již dříve, jde zřejmě o hardwarový problém, a pokud je postižený telefon v záruce, Samsung jej zdarma opraví. Na druhou stranu tento i jiní uživatelé si stěžují na to, že problém se na jejich Galaxy S20/S20+/S20 Ultra objevil po instalaci aktualizace, takže příčina může být i softwarová. Samsung se k věci dosud nevyjádřil, což je po tak dlouhé době docela s podivem.

Není to poprvé, co se řada Galaxy S20 potýká s potížemi s displejem – prakticky ihned po jejím uvedení na trh si uživatelé začali stěžovat na zelený odstín displeje. Tento problém byl následně vyřešen softwarovými aktualizacemi.

Telefony Samsung Galaxy koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.