Zavřít reklamu

Před měsícem jsme vás informovali, že telefony řady Galaxy S20 mají nový problém s displejem. Pokud byste si mysleli, že Samsung jej mezitím opravil, mýlili byste se. Nyní se totiž na jeho komunitním fóru objevil další případ vertikální čáry na displeji.

Uživatel s přezdívkou chin613 tvrdí, že 11. července se na displeji jeho Galaxy S20+ objevila zelená vertikální čára. Telefon podle svých slov zakoupil před dvěma lety a nikdy mu prý nespadl na zem ani se nedostal do kontaktu s vodou. Dodal, že 5. července si nainstaloval novou bezpečnostní aktualizaci.

Jak jsme psali již dříve, jde zřejmě o hardwarový problém, a pokud je postižený telefon v záruce, Samsung jej zdarma opraví. Na druhou stranu tento i jiní uživatelé si stěžují na to, že problém se na jejich Galaxy S20/S20+/S20 Ultra objevil po instalaci aktualizace, takže příčina může být i softwarová. Samsung se k věci dosud nevyjádřil, což je po tak dlouhé době docela s podivem.

Není to poprvé, co se řada Galaxy S20 potýká s potížemi s displejem – prakticky ihned po jejím uvedení na trh si uživatelé začali stěžovat na zelený odstín displeje. Tento problém byl následně vyřešen softwarovými aktualizacemi.

Telefony Samsung Galaxy koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.