Zavřít reklamu

V poslední době se v éteru začaly objevovat stížnosti uživatelů telefonů řady Galaxy S20 na problém s jejich displejem, konkrétně na zelenou, růžovou nebo bílou tenkou čáru, zobrazující se vertikálně po celém displeji. Není to poprvé, co někteří uživatelé hlásí potíže s displejem předloňské vlajkové řady Samsungu. Problémy tohoto rázu se objevily již prakticky hned po jejím uvedení na trh a měly podobu zeleného odstínu displeje.

Z příspěvků na Twitteru (viz například zde či zde) vyplývá, že se jedná pravděpodobně o hardwarový problém, a pokud jím váš Galaxy S20 trpí, Samsung vám jej opraví. Ovšem jen pokud je samozřejmě ještě v záruce. Pokud ale už ne, patrně máte smůlu, jelikož korejský smartphonový obr nemusí po uplynutí zákonné lhůty dělat zdarma prakticky nic.

V tuto chvíli není jasné, jak moc jsou nové potíže s displejem Galaxy S20 rozšířené. Podobné problémy se každopádně již dříve vyskytly na starších modelech, jako je Galaxy S7. A co vy? Zaznamenali jste tento problém na svém Galaxy S20? Dejte nám vědět v komentářích.

Telefony Samsung Galaxy koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.