Zavřít reklamu

Skoro by se chtělo říci, že co den, to nový střípek informací o jednom z nejzajímavěji vypadajících smartphonů poslední doby Nothing Phone(1). Ten nejnovější má podobu specifikací jeho zadního fotoaparátu. Nothing kromě toho zveřejnil i pár ukázkových fotek.

Hlavní fotoaparát používá 50MPx snímač Sony IMX766 se světelností objektivu f/1.8, kterému sekunduje „širokáč“ s v tuto chvíli neznámým rozlišením a úhlem záběru 114°. Fotosestava disponuje dvojitou optickou a elektronickou stabilizací obrazu a umí nahrávat videa s 1 miliardou barev. Kromě toho fotoaparát nabídne noční režim a funkci detekce scény.

Nothing Phone(1) má jinak být vybaven 6,5palcovým OLED displejem s obnovovací frekvencí 90 nebo 120 Hz, čipsetem Snapdragon 778G+, baterií s kapacitou 4500 mAh a podporou 45W rychlého nabíjení a bezdrátového nabíjení s momentálně neznámým výkonem, poddisplejovou čtečkou otisků prstů a softwarově bude podle všeho stavět na Androidu 12. Už dříve do éteru pronikla jeho evropská cena. Dostupný bude minimálně ve dvou barvách, bílé a černé, a představen bude již zítra.

Související články

Dnes nejčtenější

.