Zavřít reklamu

Server JustWatch sestavuje pravidelné žebříčky sledovanosti obsahu v rámci VOD sítí, tedy streamovacích služeb Netflix, HBO Max, Amazon Prime Video, Apple TV+ ale nově i třeba Disney+ a dalších. Čísla jsou brána za celý týden podle popularity jednotlivých titulů nehledě na síti, ve které jsou dostupné.

Právě Disney+ s žebříčky značně zamávalo. Samozřejmě se o to v minulých týdnech postaralo především pokračování Doctora Strange, nicméně aktuálně devátým nejstreamovanějším snímkem je horror Hory mají oči, který i s jeho pokračování právě na platformě také najdete. Mezi seriály Pak Disney boduje s Jen vraždy v budově nebo Baskets, který vypráví o jednom neuznaném klaunovi.

Nejsledovanějším filmem je jinak Top Gun, což vzhledem k úspěchu jeho pokračování není velkým překvapením. Stále skvěle si také vede třetí díl Spider-Mana, kterého však v Disney+ nenajdete, protože práva na něho vlastní Sony. Mezi seriály je jasným lídrem nová série Stranger Things a dobře si vede i Westworld. Pokud tedy nevíte co s načatým víkendem, níže najdete přímo odkaz do Disney+.

Disney+ si můžete předplatit zde

Související články

Dnes nejčtenější

.