Zavřít reklamu

Samsung pracuje na novém výukovém nástroji pro nadšence do mobilní fotografie, kteří používají telefony Galaxy. Nástroj či průvodce nese název CamCyklopedia a mohl by se stát součástí aplikace Samsung Members.

CamCyklopedia byla krátce zmíněna v rámci akce Galaxy Camera Workshop v Jižní Koreji. Nyní se detaily o ní objevily na tamních komunitních fórech prostřednictvím příspěvku jednoho z účastníků eventu.

Během akce Samsung odhalil, že plánuje pokračovat ve vylepšování aplikace Expert RAW. Dále uvedl, že chce fotografickým nadšencům usnadnit pořizování požadovaných snímků tím, že jim poskytne příhodný způsob, jak se o fotografování dozvědět více. A právě zde přichází na řadu CamCyklopedia. Ta by měla být výukovým nástrojem, takovým, který Samsung možná vydá jako komponentu aplikace Samsung Members. Není jasné kdy, ale CamCyklopedia by jistě mohla uživatelům telefonů Galaxy pomoci, zejména pokud by obsahovala tutoriály ke zmíněné aplikaci Expert RAW.

Jen pro připomenutí: Expert RAW je poměrně novou fotoaplikací Samsungu s funkcemi pro profesionály a více manuálními ovládacími prvky, jež je určená pro vybrané vlajkové smartphony. Konkrétně se jedná o řadu Galaxy S22, „vlajku“ S21 Ultra, „skládačku“ Galaxy Z Fold3 a co nevidět ji mají dostat Galaxy S20 Ultra, Galaxy Note 20 Ultra a Galaxy Z Fold2. Je možné s ní dosáhnout opravdu skvělých výsledků, ve srovnání se standardní fotografickou aplikací s ní však není tak snadné pracovat.

Telefony Samsung Galaxy koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.