Zavřít reklamu

Vývojáři ze studia Kabam ve spolupráci s Disney a Pixar Game před třemi měsíci lákali na svou připravovanou hru Disney Mirrorverse. I přes velké ambice projektu přitom společnosti splnili na den původně plánované datum vydání. Akční RPG s řadou známých postav z filmů a seriálů studií Disney si tak můžete zahrát už nyní. U příležitosti vydání také láká na hru nádherně vypadající trailer, ve kterém můžete zahlédnout několik oblíbených charakterů.

V ukázce můžete vidět Meridu, hlavní hrdinku filmu Rebelka, Scara z Lvího krále a robota Baymaxe z Velké šestky. Ve hře ovšem známé hrdiny potkáte i v jejich pozměněných podobách. Celý titulní Mirrorverse, zrcadlový vesmír, se zrodí díky podivné kosmické srážce. V nově vytvořeném světě se přitom skrývá portál spojující vzdálená místa. Kdo ovládá nově zrozený vesmír, tak vládne velkou mocí. Toho chtějí zneužít zlí Fractured, kteří bojují proti dobrým verzím populárních postav.

Z hrdinů Disneyovek si pak skládáte ideální družinu, která plně využívá speciálních schopností svých členů. Ve hře najdete obrovské množství známých postaviček a podle slov vývojářů budou další neustále přibývat. Studio Kabam má již zkušenosti s vývojem podobné hry, Marvel: Contest of Champions. Na té spolupracovalo také s Disney. Jestli si chcete Disney Mirrorverse vyzkoušet, můžete si ho zdarma stáhnout z Google Play. Disney nás tedy patřičně zásobuje. Je tomu totiž jen něco málo přes dva týdny, kdy do České republiky vtrhla streamovací platforma Disney+.

Disney Mirrorverse v Google Play

Dnes nejčtenější

.