Zavřít reklamu

Vývojáři ze studia Romba oznámili společně se společností Disney datum předregistrace k jejich nadcházejícímu projektu Disney Mirrorverse. Ten potěší zejména fanoušky animovaných filmů od studií Disney a Pixar. Týmové akční RPG představí ve videoherní formě spoustu oblíbených postaviček. V traileru vystupuje královna Zloba, Kráska a Sully z Příšerek s.r.o. Těšit se ale můžete na spoustu ostatních. I když se oblíbené postavičky ve hře neukážou ve formě, kterou byste asi čekali.

Nadcházející hra se totiž odehrává v titulním Mirrorverse, zrcadlovém světě, jež obývají pozměněné verze známých postav. Ať už jde původně o hrdiny nebo o padouchy, všechny se spojují proti společné hrozbě. Mirrorverse totiž chtějí zničit záhadní Fractured. Na vás pak bude shromáždit tu nejsilnější partičku bojovníků a v soubojovém systému, kombinujícím taktické rozhodování s intuitivní akcí, je porážet. Tak si budete přitom počínat jak o samotě, tak i ve jménu některé z hráčských aliancí. Podle vyjádření vývojářů si svoje hrdiny budete moci upravit dle svého a za herní měnu jim nakupovat spoustu různých schopností a jejich vylepšení.

Disney Mirrorverse bude free-to-play hrou, takže očekáváme zásadní využití zmíněné herní měny. Tu naštěstí budete moci získávat i samotným hraním. Jak snadné to však bude, odhalí až čas. Hra vychází 23. června, Ke hraní se ale můžete předběžně zaregistrovat již nyní na oficiálních stránkách hry.

Témata: , , ,

Související články

Dnes nejčtenější

.