Zavřít reklamu

Fanoušci virtuálního závodění se mohou radovat. Ti, kdo si rádi virtuálně zazávodí na jednostopých vozidlech, určitě slyšeli o sérii Unchained. Její nový díl, který stále vydává samotný Red Bull, vám přitom konečně poskytne možnost pohodlně se usadit do sedadel automobilů. Tím ale veškeré pohodlí končí. Nově vydaný Offroad Unchained vás totiž zavede na náročné rallye tratě, kde vyzkouší vaše offroadové schopnosti a naučí vás přitom i pár novým kouskům.

Offroad Unchained vám nabídne ke smykování množství různých tratí po celém světě. I když ve hře ale velmi záleží na tom, jak dobře dokážete ovládat jednotlivá, od sebe dost odlišná, auta, čekejte i spoustu bláznivé zábavy. Realistické rallye závodění totiž bere za své hned ve chvíli, kdy se na tratích začnou objevovat obrovské rampy, které pošlou vaše vozidlo vysoko do vzduchu.

Red Bull při vývoji hry spolupracoval i s řadou známých závodníků. Ty v Offroad Unchained potkáte jako skupinu mentorů, kteří vám poodhalí některá tajemství rallye závodění. Svoje nově nabyté znalosti pak můžete využít jak v závodění proti počítači, tak i v multiplayerovém režimu. Hledání závodů by přitom nemělo představovat žádný problém. Minulý díl v sérii si zahrálo přes dvanáct milionů hráčů. Čekáme, že novinka s dvoustopými vozidly bude mít podobný úspěch.

Offroad Unchained v Google Play

Dnes nejčtenější

.