Zavřít reklamu

Samsung Galaxy Watch4 a Watch4 Classic jsou v současné době jedinými chytrými hodinkami, které softwarově běží na systému Wear OS 3. Nyní se k nim však již brzy měly přidat nové hodinky od švýcarské společnosti Montblanc. Konečně se chystají i další modely.

Společnost Montblanc oznámila, že své nové chytré hodinky Summit 3 uvede na trh už za pár týdnů, konkrétně 15. července. I když poběží na systému Wear OS 3, neznamená to, že budou přímo konkurovat řadě Galaxy Watch. Jedná se totiž o luxusní módní hodinky, za které si Montblanc řekne 1 250 eur (asi 30 900 Kč). Galaxy Watch4 se oproti tomu na začátku prodávaly od 269 eur (zhruba 6 700 Kč) a Galaxy Watch5 budou údajně stát od 300 eur (přibližně 7 400 Kč).

Summit 3 by jinak měly do vínku dostat čipset Snapdragon 4100+ a pouzdro z titanu. Informace o displeji či dalším hardwaru v tuto chvíli nejsou známy. Dalšími chystanými hodinkami s Wear OS 3 jsou Google Pixel Watch, které vstoupí do prodeje na podzim, a formou aktualizace mají systém ještě letos dostat mimo jiné Fossil Gen 6, Skagen Falster Gen 1, Michael Kors Gen 6 Bradshaw nebo Mobvoi Ticwatch E3.

Galaxy Watch4 koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.