Zavřít reklamu

Koncem května Samsung představil nový model nižší střední třídy Galaxy M13. Očekává se, že brzy uvede na scénu jeho 5G variantu. Nyní do éteru pronikly její údajné specifikace.

Podle webu MySmartPrice bude Galaxy M13 5G vybaven LCD displejem s velikostí 6,5 palců, rozlišením HD+ a hustotou pixelů 269 ppi (podle předchozích úniků bude displej mít kapkovitý výřez). Pohánět jej má čipset Dimensity 700, který prý doplní 4 nebo 6 GB operační a 64 či 128 GB rozšiřitelné interní paměti. Operační paměť má být možné rozšířit pomocí funkce RAM Plus.

Zadní fotoaparát má být duální s rozlišením 50 MPx a světelností objektivu f/1.8 a 2 MPx. Přední kamerka prý bude 5megapixelová. Baterie má mít kapacitu 5000 mAh a má podporovat rychlé nabíjení s výkonem 15 W. Softwarově telefon poběží na Androidu 12 a nadstavbě One UI Core 4.1. Podporovat prý bude 11 5G pásem a nabízet se má v modré, zelené a hnědé barvě.

Galaxy M13 5G bude podle všeho představen již zanedlouho a primárně bude určen pro indický trh. Brzy by sem měla zamířit i jeho 4G verze.

Telefony Samsung Galaxy koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.