Zavřít reklamu

Před několika měsíci do éteru pronikly neoficiální rendery příštího odolného smartphonu Samsungu Galaxy XCover Pro 2 (podle některých novějších úniků by se mohl jmenovat Galaxy XCover 6 Pro). Nyní unikly jeho tiskové rendery, které jej ukazují v celé kráse.

Oficiální rendery, které zveřejnil web WinFuture, ukazují plochý displej s kapkovitým výřezem a poměrně tlustými rámečky. Na zadní straně se nachází duo fotoaparátů, které obkružuje červený prstenec. Záda mají vertikální pruhovaný vzor a zadní panel je podle všeho odnímatelný, což znamená, že by mělo být možné vyměnit baterii. Z obrázků také vyplývá, že telefon bude disponovat dvěma konfigurovatelnými tlačítky, na boku umístěnou čtečkou otisků prstů a 3,5mm jackem.

Galaxy XCover Pro 2 (Galaxy XCover 6 Pro) má jinak dostat výkonný čipset střední třídy Snapdragon 778G 5G, displej s velikostí kolem 6,5 palců a rozlišením 1080 x 2408 px, 6 GB operační paměti a softwarově podle všeho poběží na Androidu 12. Měřit prý bude 169,5 x 81,1 x 10,1 mm. Kromě toho lze očekávat, že bude mít stupeň krytí IP68 a  splňovat americký armádní standard odolnosti MIL-STD-810G. Představen bude zřejmě někdy v létě.

Telefony Samsung Galaxy koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.