Zavřít reklamu

Před pár týdny jsme vás informovali, že Samsung pracuje na novém odolném smartphonu s názvem Galaxy XCover Pro 2. Měl by to být první odolný telefon korejského obra s podporou 5G sítí. Nyní do éteru pronikly jeho první rendery.

Z renderů, které zveřejnil známý leaker @OnLeaks a web zoutons.ae, vyplývá, že Galaxy XCover Pro 2 bude disponovat plochým displejem s poměrně tlustými rámečky a kapkovitým výřezem a vertikálně orientovaným fotomodulem tvaru elipsy se dvěma malými senzory. Z obrázků lze také vyčíst, že telefon bude mít jako jeho předchůdce 3,5mm jack a v zapínacím tlačítku zabudovanou čtečku otisků prstů. Měřit bude údajně 169,5 x 81,1 x 10,1 cm.

O smartphonu toho v tuto chvíli víme velmi málo, podle „zákulisních“ informací bude vybaven IPS LCD displejem s velikostí kolem 6,56 palců (u předchůdce to bylo 6,3 palců), čipsetem Exynos 1280 („jedničku“ poháněl Exynos 9611) a softwarově poběží na Androidu 12. S ohledem na předchozí modely řady Galaxy XCover můžeme očekávat, že bude disponovat vyměnitelnou baterií a stupněm krytí IP68 a americkým armádním standardem odolnosti MIL-STD-810G. Uveden na scénu by měl být někdy v létě.

Související články

Dnes nejčtenější

.