Zavřít reklamu

Samsung podle všeho plánuje už v létě uvést na trh levnější verzi smartphonu Galaxy S21 FE. Novou variantu zalistovalo několik evropských on-line obchodů a zdá se, že přinese překvapivou hardwarovou změnu.

Novou verzi Galaxy S21 FE bude podle internetových obchodů ITRelation a Technet místo čipu Snapdragon 888 nebo Exynos 2100 pohánět výrazně slabší čipset Snapdragon 720G. Jinak má disponovat stejnými parametry jako standardní Galaxy S21 FE, tedy 6,4palcovým displejem s rozlišením FHD+, 8 GB operační a 256 GB vnitřní paměti, trojitým fotoaparátem s rozlišením 12, 8 a 12 MPx a baterií s kapacitou 4500 mAh. Díky použití méně výkonného čipu by se nová varianta měla prodávat za nižší cenu než standardní model. Zmíněné e-shopy očekávají, že ji budou mít na skladě od 30. června.

Pokud jste si mysleli, že Samsung v tomto roce uvede na scénu i novou „budgetovou vlajku“, tedy Galaxy S22 FE, tak vás asi zklameme. Podle zdrojů webu SamMobile to totiž korejský smartphonový obr nemá v úmyslu. Web dodává, že je „docela pravděpodobné“, že v budoucnu už neuvidíme žádné další modely FE (Fan Edition). To by byla rozhodně škoda, protože Galaxy S20 FE i S21 FE toho za svou cenu nabízejí poměrně hodně a získaly si velkou oblibu uživatelů. A to ostatně i nás.

Telefony Samsung Galaxy můžete koupit například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.