Zavřít reklamu

Co je na chytrých hodinkách to nejdůležitější? Samozřejmě to jsou funkce, pro někoho to může být i výdrž. V neposlední řadě jde ale také o ciferníky. Právě ciferník je totiž to, co vidíme z hodinek nejčastěji a co vyjadřuje i osobnost nositele. To, jak nastavit ciferník na Galaxy Watch, jde dvěma způsoby – přímo v hodinkách nebo jednodušeji v telefonu.

Jak nastavit ciferník v Galaxy Watch 

Pokud chcete jít tou složitější cestou, chvíli podržte na svém ciferníku prst. Zobrazení se vám oddálí a vy můžete začít listovat jednotlivými dostupnými ciferníky. Pokud se vám nějaký zalíbí, jen se ho dotkněte a následně se vám nastaví. Pokud ale ten vybraný nabízí i nějakou míru personalizace, objeví se vám zde možnost Přizpůsobit. Když ji vyberete, můžete si poté vybírat hodnoty a data, která se vám mají zobrazovat v komplikacích, tedy typicky těch malých budíčcích na číselníku. Některé také nabízejí jiné barevné varianty a další možnosti, kdy si je touto volbou definujete.

Jako poslední možnost z řady se nabízí Další ciferníky, kdy budete po její volbě přesměrovány do obchodu na stažení těch, které vás zaujmou. Naopak první volba z řady je Upravit v telefonu. Vybírat ji ale nemusíte, protože stačí, když v něm spustíte aplikaci Galaxy Wearable.

Jak nastavit ciferník Galaxy Watch v telefonu 

Po spuštění aplikace Galaxy Wearable se vám v ní zobrazí několik možností, kdy samozřejmě vyberte nabídku Ciferníky. Nyní už můžete vybírat ze stejné palety vzorů a stylů jako v hodinkách, zde však přehledněji. Když pak nějaký určitý vyberete, můžete jej i zde přizpůsobit. Je vám tady i popsáno, co všechno si můžete změnit. Právě možnosti úprav jsou na větším displeji pohodlnější. Jakmile pak klinete na Uložit, váš styl se automaticky odešle a nastaví na propojených hodinkách.

Úplně dole pak najdete také možnost získat další ciferníky. Některé jsou placené, jiné jsou k dispozici zdarma. Tento návod je popisován s modelem hodinek Galaxy Watch4 Classic, je tedy poplatný všem modelům s Wear OS.

Hodinky Galaxy Watch4 koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.