Zavřít reklamu

Koncem minulého týdne jsme vás informovali o marketingovém faux pas komunitního manažera Samsungu, který v aplikaci Samsung Members zveřejnil reklamní banner s generickým obrázkem iPhonu. Korejský obr nyní pochybení uznal a design banneru opravil. Upozornil na to web Android Authority.

Zástupce obchodu Galaxy Store na oficiálním komunitním fóru Samsungu vydal následující prohlášení: „Dobrý den, tady je Galaxy Store. Odpovědná osoba udělala v procesu modifikace zdrojového souboru designu chybu. Obrázek banneru bude dnes upraven a nahrazen. Děkujeme vám za váš zájem o služby Galaxy. Budeme se je snažit pořád zdokonalovat.“ A skutečně, banner nyní místo telefonu s širokým výřezem typickým pro poslední generace iPhonu ukazuje generický androidový telefon s kruhovým průstřelem.

Dotyčný komunitní manažer k vytvoření propagačního banneru použil pravděpodobně generické obrázky a zdroje, aniž by si uvědomil, že odkazují na iPhone. Podobné marketingové přešlapy nejsou výjimkou ani u jiných velkých technologických společností, přesto by jeden od globální smartphonové jedničky očekával, že si na něco takového dá pozor. Onoho komunitního manažera evidentně nikdo nekontroloval.

Související články

Dnes nejčtenější

.