Zavřít reklamu

Samsung poměrně překvapivě oznámil, že funkce aplikace Samsung Pass se začlení do služby Samsung Pay. Integrace začne nejprve v Jižní Koreji a v následujících měsících se rozšíří na další trhy. Nová aplikace zastřeší veškeré kreditní a debetní karty, členské karty, hesla, digitální klíčky, kupóny, vstupenky, letenky, ale i digitální aktiva.

Nová aktualizace pro Samsung Pay bude dostupná na všech smartphonech kompatibilních s touto službou, které běží na Androidu 9 a vyšším. I když služba již předtím ukládala platební karty a členské karty uživatelů, nový update jim umožní do ní ukládat digitální klíče pro jejich auta a chytré zámky, které bude možné sdílet s rodinou, přáteli či kýmkoli jiným.

Kromě toho bude možné do služby přidávat digitální aktiva, jako je například bitcoin, letenky (kompatibilní s ní budou konkrétně ty od společností Jeju Air, Jin Air a Korean Air) a lístky do kina (konkrétně ty z řetězců kin Lotte Cinema a Megabox a od společnosti Ticket Link). Uživatelé budou moci sledovat bezpečnost všech svých digitálních předmětů prostřednictvím platformy Samsung Knox.

Související články

Dnes nejčtenější

.