Zavřít reklamu

Cloudová herní služba Samsungu Gaming Hub bude brzy ještě mnohem lepší. Korejský technologický obr totiž oznámil, že služba ještě tento měsíc dostane aplikaci, která přinese přes 100 kvalitních titulů.

Xboxová aplikace bude na cloudové platformě Samsungu k dispozici od 30. června. Samsung Gaming Hub je nová herní streamovací služba, která je dostupná na vybraných chytrých televizorech korejského giganta z letošního roku, včetně řad Neo QLED 8K, Neo QLED 4K a QLED a chytrých monitorů řady Smart Monitor taktéž z tohoto roku. Jestli bude aplikace dostupná i u nás, není v tuto chvíli známo, Samsung se zmiňuje jen o „vybraných trzích“.

Prostřednictvím předplatitelské služby Xbox Game Pass v rámci Samsung Gaming Hub budou mít uživatelé zmíněných zařízení přístup k více než stovce her, včetně takových pecek jako Halo Infinite, Forza Horizon 5, Doom Eternal, Sea of Thieves, Skyrim nebo Microsoft Flight Simulator. Hráči se podle Samsungu mohou těšit na „úžasný herní zážitek“ s minimální latencí a skvělým vizuálem, a to díky pokročilým vylepšením pohybu a technologii herního výkonu. Platforma Samsung Gaming Hub byla představena začátkem letošního roku na veletrhu CES a jsou na ní dostupné cloudové herní služby jako Nvidia GeForce NOW, Google Stadia a Utomik.

Související články

Dnes nejčtenější

.