Zavřít reklamu

Samsung se pochlubil, že globální prodeje jeho řady Smart Monitor překonaly hranici milionu zařízení. První zástupce řady byl přitom uveden na trh koncem roku 2020. Obrazovky řady Smart Monitor podporují platformu Smart Hub, čímž poskytují dokonalé prostředí domácí kanceláře a školy bez nutnosti připojení k počítači či jinému externímu zařízení. První model představil Samsung v listopadu roku 2020 a ten zatím poslední (M8) před několika týdny. I s ním řada nyní čítá celkem 11 modelů.

Zmíněný nejnovější model nabízí ikonický štíhlý design a je dostupný ve čtyřech nových atraktivních barvách, a to v bílé (Warm White), růžové (Sunset Pink), modré (Daylight Blue) a zelené (Spring Green). Jeho další předností je odnímatelná webová kamerka SlimFit Cam.

Smart Monitor M8 získal na lednovém veletrhu CES 2022 cenu Innovation Awards Honoree. Samsung pro něj v USA, Francii, Německu a mnoha dalších zemích otevřel 28. března předobjednávky. Ty překonaly očekávání společnosti a reflektovaly popularitu řady Smart Monitor po celém světě. V prvním kvartálu letošního roku se prodeje řady, včetně předobjednávek nejnovějšího modelu, meziročně zvýšily přibližně o 40 %. U nás bude Smart Monitor M8 dostupný od května, a to za cenu 19 990 Kč.

Samsung Smart Monitor M8 předobjednáte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.