Zavřít reklamu

Letní prázdniny klepou na dveře, od 1. června již máme meteorologické léto. Spousta z nás už má určitě letní náladu a chystá se buďto přímo na dovolenou, nebo na nejrůznější aktivity, které jsou pro léto typické. Proto vám v následujících týdnech budeme přinášet tipy na aplikace, které se vám v letních měsících určitě budou hodit.

djay

K létu pro řadu lidí neodmyslitelně patří také hudba. Pořádáte doma párty s grilováním a rádi byste své hosty oblažili vlastní hudební tvorbou? Pokud se vám nechce brát do ruky ukulele nebo třeba saxofon, můžete zkusit svou párty okořenit vlastním mixem, s jehož vytvořením vám může pomoci aplikace djay. Nabízí možnost automatického vytváření mixů i manuálního remixování, vyznačuje se intuitivním ovládáním, přehledným uživatelským rozhraním a bohatou zvukovou knihovnou, stejně jako spoustou nástrojů pro vaše hraní.

Stažení v Google Play

Grill King – Multi-Grill Timer

K teplému letnímu počasí také neodmyslitelně patří grilování. Pokud doma pořádáte grilovací párty, určitě nestojíte o to, abyste jídlo nechali nedopatřením na grilu příliš dlouho nebo naopak zbytečně krátce. Aplikace s názvem Grill King – Multi-Grill Timer vám za pomoci několika časomír pomůže pohlídat si maso a další pochutiny na grilu, nabízí časovače pro různé druhy masa, a navíc vás odmění virtuálními body za úspěšnou přípravu jídla.

Stažení v Google Play

Mapy.cz

Dáváte v létě spíše přednost výletům? Pak se nezapomeňte vybavit těmi správnými mapami pro váš smartphone. Pokud chcete navíc podpořit české vývojáře, neměla by na vašem mobilu chybět aplikace Mapy.cz. Nabízí možnost plánování tras, využití navigace, obsahuje ale také tipy na výlety, užitečné informace o trasách i bodech, které se na nich nachází, a samozřejmostí je také možnost stažení map pro offline použití. Můžete se také podívat na náš článek s tipy na navigační aplikace.

Stažení v Google Play

In-počasí

O tuzemské aplikace bude řeč i v další části našeho článku. Pro léto je typické nejen horké počasí, ale i občasné bouřky nebo srážky. Určitě se vždy vyplatí vědět, čím se vás počasí chystá překvapit, a přizpůsobit tomu oblečení i denní program. In-počasí je velice povedená česká aplikace, která nabízí několik druhů předpovědí, obsáhlé a spolehlivé informace, a kromě jiného nabízí také skvěle vypadající widgety na plochu.

Stažení v Google Play

Swimplaces – KdeSeKoupat

Co by bylo léto bez koupání? Pokud nemáte svůj vlastní bazén, nebo vás třeba zkrátka jen nabízí objevovat nová a zajímavá místa na koupání, můžete si do vašeho smartphonu stáhnout aplikaci Swimplaces – KdeSeKoupat. Najdete zde obsáhlý seznam tradičních i méně tradičních míst na koupání spolu s fotografiemi a uživatelskými recenzemi, stejně jako mapy s možností navigace na vybraná místa.

Stažení v Google Play

Související články

Dnes nejčtenější

.