Zavřít reklamu

Počasí venku už nějakou dobu naštěstí přeje celé řadě různých venkovních aktivit včetně běhu. Ať už s ním teprve nesměle začínáte, nebo jste se naopak po intenzivním tréninku na pásu rozhodli vyběhnout do přírody, můžete se nechat inspirovat naším dnešním článkem, ve kterém vám představíme pět zajímavých běžeckých aplikací.

C25K

Aplikace C25K  – neboli Couch to 5K – je ideální zejména pro začínající běžce. Nabízí možnost postupného intervalového tréninku s hlasovými instrukcemi, a její výhodou je, že pro základní použití si plně vystačíte s její bezplatnou verzí. C25K nabízí funkci zobrazení uběhnuté trasy spolu s údaji o vzdálenosti a spálených kaloriích.

Stažení v Google Play

Nike Run Club – Running Coach

Skvělou aplikací pro amatérské běžce je také Nike Run Club – Runnig Coach. Najdete zde pestrou nabídku nejrůznějších programů pro běžce všech úrovní. Nike Run Club – Running Coach nabízí program pro intervalový tréning, běh na dlouhé tratě i rychlý běh, možnost využít tréninkové plány nebo se zúčastnit nejrůznějších zajímavých výzev.

Stažení v Google Play

adidas Running by Runtastic

Pokud Nike není zrovna váš love brand, můžete vyzkoušet aplikaci adidas Running by Runtastic. S pomocí této aplikace můžete zaznamenávat vaši běžeckou aktivitu včetně detailů o trase, vzdálenosti, spálených kaloriích a dalších parametrech. Tvůrci aplikace nezanedbávají ani její komunitní stránku, takže své úspěchy můžete sdílet s ostatními.

Stažení v Google Play

Map My Run by Under Armour

S pomocí aplikace Map My Run by Under Armour můžete spolehlivě sledovat a zaznamenávat vaši běžeckou aktivitu. V aplikaci můžete objevovat také nové běžecké trasy, sledovat váš postupný pokrok a sdílet vaše sportovní úspěchy s přáteli a dalšími uživateli. Prémiová verze aplikace nabízí možnost sestavení tréninkových plánů.

Stažení v Google Play

5K Runner

Na podobném principu jako výše zmíněná C25K funguje také aplikace 5K Runner, která cílí na méně zkušené a začínající běžce. S využitím intervalového tréninku vás provede cestou od gaučového povaleče k hobby běžci. Dokáže zaznamenat vaši trasu, vzdálenost, spálené kalorie a další údaje, samozřejmostí jsou hlasové pokyny.

Stažení v Google Play

Související články

Dnes nejčtenější

.