Zavřít reklamu

Jak z našich předchozích novinek jistě víte, Samsung pracuje na několika cenově dostupných smartphonech. Jedním z nich je Galaxy A04s. Ten se nyní objevil v populárním benchmarku Geekbench, který odhalil, jaký čipset bude používat.

Galaxy A04s bude podle databáze Geekbenche 5 pohánět čipset Exynos 850, který najdeme i v jiných budgetových smartphonech Samsungu, jako je Galaxy A13 a Galaxy M13. Mimoto benchmark prozradil, že telefon bude disponovat 3 GB operační paměti a softwarově poběží na Androidu 12 (pravděpodobně s nadstavbou One UI 4). Jinak v testu jednoho jádra získal 152 bodů a ve vícejádrovém 585 bodů.

Z nedávno uniklých renderů vyplývá, že Galaxy A04 bude mít plochý displej s kapkovitým výřezem a poměrně výrazným spodním rámečkem a na zádech tři z těla vystupující fotoaparáty. Obrázky také ukazují 3,5mm jack a do zapínacího tlačítka zabudovanou čtečku otisků prstů.

Telefon by měl kromě toho do vínku dostat 6,5palcový LCD displej s rozlišením HD+ a standardní obnovovací frekvencí (tedy 60 Hz), rozměry 164,5 x 76,5 x 9,18 mm a baterii s kapacitou 5000 mAh (pravděpodobně s podporou 15W rychlého nabíjení). V tuto chvíli není známo, kdy by mohl být představen, dlouho bychom na něj ale čekat neměli.

Telefony Samsung Galaxy koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.