Zavřít reklamu

Samsung začal vydávat aplikaci nutnou pro beta program hodinek Galaxy Watch 4. OTA aktualizace však na ně zatím nedorazila.

Samsung v dubnu oznámil, že pro Galaxy Watch4 spustí beta program, který bude sloužit k testování nové verze nadstavby One UI Watch. Jak upozornil na Twitteru známý leaker Max Weinbach, společnost nyní vydává aplikaci, která prostřednictvím obchodu Galaxy Store distribuuje betu Galaxy Watch4. Aplikace se instaluje přes dosavadní plugin Galaxy Watch4 a plní stejnou funkci, tedy činí aplikaci Galaxy Wearable kompatibilní s hodinkami Samsungu.

Momentálně nejsou po instalaci tohoto updatu v aplikaci Galaxy Wearable vidět žádné znatelné rozdíly, což však není překvapivé vzhledem k tomu, že OTA aktualizace zatím není dostupná. Je možné, že aktualizace v aplikaci zpřístupní některé nové funkce. Korejský obr před pár dny oznámil, že OTA update pro Galaxy Watch4 bude k dispozici od 2. června. Zatím dorazil do Jižní Koreje, z které by se měl zhruba do 24 hodin rozšířit do zbytku světa.

První beta program pro Galaxy Watch4 vyžaduje mít telefon Samsungu, protože k použití aktualizace je zapotřebí aplikace, kterou si lze stáhnout pouze ze zmíněného obchodu. Update bude dostupný pro Galaxy Watch4 a Watch4 Classic, ne však v jejich LTE variantách.

Galaxy Watch4 koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.