Zavřít reklamu

Google nedávno na akci Google I/O neočekávaně nabídl první pohled na telefony Pixel 7 a Pixel 7 Pro, které uvede na trh až na podzim. Nyní se na eBay objevil údajný prototyp prvního zmíněného modelu.

Pixel 7 má na snímcích lesklá skleněná záda a nový kovový pruh s fotoaparáty, který Google ukázal již předtím. Za zmínku také stojí, že telefon disponuje texturovaným kovovým rámem, který nahradí černý matný rám z „šestky“. Kromě toho můžeme vidět i okno s anténou pro milimetrové vlny, které se objevilo už dříve na CAD renderech. Dodejme, že stránka s telefonem byla z eBay mezitím stažena.

Při odhalení Pixelu 7 a 7 Pro Google neprozradil žádné konkrétní specifikace. Nyní se objevily informace o jejich displejích. Podle webu 9to5Google budou oba modely používat (tak jako Pixel 6 a Pixel 6 Pro) OLED panely z dílny společnosti Samsung Display. Pixel 7 prý bude mít úhlopříčku displeje 6,4 palců, rozlišení FHD+ (1080 x 2400 px) a obnovovací frekvenci 90 Hz, model Pro pak 6,71palcový displej s rozlišením QHD+ (1440 x 3120 px) a 120Hz obnovovací frekvencí. Pokud vám tyto specifikace připadají povědomé, nemýlíte se, stejné totiž nabízela i zmíněná řada Pixel 6. Web podotýká, že displej standardního modelu bude o 1 mm užší a 2 mm kratší než displej Pixelu 6, zatímco velikost displeje modelu Pro zůstane nezměněna.

Pixel 7 by kromě toho měl do vínku dostat duální fotoaparát s rozlišením 50 a 12 MPx, minimálně 128 GB interní paměti a stejně jako model Pro jej bude pohánět nová generace čipu Google Tensor a Android 13. U obou lze očekávat i poddisplejovou čtečku otisků prstů, stereo reproduktory nebo stupeň krytí IP68.

Telefony Samsung Galaxy koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.