Zavřít reklamu

Samsung se chystá na domácí trh uvést limitovanou edici bezdrátových sluchátek Galaxy Buds2 s motivem Pokémonů. Edice se kromě sluchátek Buds2 skládá z pouzdra s „pokémoním“ motivem a řady samolepek s populárními postavičkami Pokémonů.

Speciální edice se nyní objevila v online obchodu Samsungu v Koreji. Korejský technologický obr ji připravuje k vydání, kdy se tak stane, však v tuto chvíli není známo. Známa je ovšem její cena, která činí 134 000 wonů (zhruba 2 400 Kč).

Vzhledem k tomu, že standardní Galaxy Buds2 stojí v přepočtu obvykle více než 2 400 Kč, bude to dobrá koupě i pro ty, co se o svět Pokémonů nezajímají. V tuto chvíli není jasné, jestli se Galaxy Buds2 Pokemon Edition dostane mimo Koreu, ale je to spíše nepravděpodobné. Připomeňme, že Samsung minulý měsíc uvedl na domácí trh „pokémoní“ edici ohebného telefonu Galaxy Z Flip3, která zaznamenala obrovský úspěch, když se vyprodala během pouhých několika minut. Lze tak předpokládat, že minimálně podobný úspěch bude mít i speciální edice Galaxy Buds2, která tu předchozí ideálně doplňuje.

Sluchátka Galaxy Buds koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.