Zavřít reklamu

Minulý týden unikly do éteru první fotografie třetí generace ohebného véčka Motorola Razr, které odhalily, že jeho design bude nápadně podobný Samsungu Galaxy Z Flip3. Nyní přišel známý insider v oblasti mobilních obrazovek s informacemi o jeho displejích.

Podle Rosse Younga, který je jinak šéfem společnosti DSCC (Display Supply Chain Consultants), bude mít ohebný displej třetího Razru velikost 6,7 palců a vnější zobrazovač kolem 3 palců. To by byl oproti minulým generacím více než solidní nárůst, displeje Razru a Razru 5G totiž disponují úhlopříčkami 6,2, resp. 2,7 palců. Young dodal, že vnitřní displej pochází z dílny společnosti China Star. Je pravděpodobné, že tento displej bude mít obnovovací frekvenci 120 Hz.

Razr 3 by měl jinak disponovat buď aktuálním vlajkovým čipem Qualcommu Snapdragon 8 Gen 1, nebo jeho chystanou „pluskovou“ verzí, 8 nebo 12 GB operační a až 512 GB vnitřní paměti, duálním fotoaparátem s rozlišením 50 a 13 MPx (druhý by měl být kombinací „širokáče“ a makro kamery) a 32MPx selfie kamerkou. Nabízet by se měl v modré nebo černé barvě. Uveden na (čínskou) scénu bude údajně v červenci nebo srpnu, přičemž se údajně počítá s pozdější dostupností na mezinárodních trzích.

Telefony Samsung Galaxy Z koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.