Zavřít reklamu

Galaxy Watch4 jsou sice jedněmi z nejlepších chytrých hodinek na trhu, k dokonalosti jim však chybí jedna důležitá funkce: Asistent Google. Mnoho uživatelů na globálně populárního hlasového společníka čeká od doby, kdy byly hodinky uvedeny na trh. Nedávno se v éteru objevily spekulace, že Asistent je připraven na spuštění (alespoň tedy v USA a u mobilního operátora Verizon), Google je však záhy popřel. Nyní přišel web SamMobile s dobrou zprávou.

Ten totiž dostal potvrzení přímo od Samsungu, že Asistent Google na Galaxy Watch4 skutečně míří a že na ně konkrétně dorazí v průběhu léta. Připomeňme, že hodinky již hlasového asistenta mají, a to proprietárního Bixbyho, ten se však co do funkcionality nemůže s „kolegou“ z dílny amerického technologického giganta rovnat.

Integrace Asistenta do Galaxy Watch4 také zlepší funkcionalitu s aplikacemi třetích stran. Uživatelé budou například moci za jeho pomoci ovládat aplikaci Spotify a hlasovými příkazy měnit skladby. Kromě toho má být pro hodinky později v roce optimalizováno více aplikací a služeb Googlu.

Galaxy Watch4 koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.