Zavřít reklamu

Dlouho očekávaná konference Google I/O 2022 se konečně blíží. Společnost této události využívá k tomu, aby vývojářům představila nejnovější technologie a inovace, které mohou zapracovat do svých řešení. Letos tomu nebude jinak, i když je fakt, že pokud se naplní očekávání s představením hodinek Pixel Watch, bude to přece jen v něčem unikátní.

Stejně jako loni se Google I/O22 bude konat virtuálně. To může být zklamáním pro ty, kterým chybí davy lidí a s tím spojená energie s akcí, i když je to ještě poměrně logický krok. Přesto bude Google I/O širokému publiku k dispozici, a to samozřejmě prostřednictvím livestreamu. Všechny novinky tak můžete zjistit z pohodlí svých domovů nebo ostatně i na cestách podle toho, kde se budete v čas keynote nacházet. Ta začíná dnes v 19. hodin našeho času.

Jak sledovat keynote Google I/O 2022 

Asi nikoho nepřekvapí, že Google bude svou akci streamovat prostřednictvím YouTube. Najdete zde hned dva streamy, kdy je jeden pojmenovaný jako Google Keynote a druhý jako Developer Keynote, který začíná ve 21. hodin našeho času a jak tušíte, bude o poznání více techničtější. Odkazy na oba streamy najdete níže. Další možností vyjma YouTube je ještě stránka samotné události, na které stačí počkat, než časovač odpočítá do nuly. Co od události očekávat jsme vám přinesli v souhrnném článku.

Témata: ,

Související články

Dnes nejčtenější

.