Zavřít reklamu

Google obvykle uvádí první beta verzi dalšího hlavního sestavení systému Android až v květnu, a to na konferenci I/O. Letos však tento cyklus zrychlil a Android 13 Beta 1 je tak již k dispozici pro vybraná zařízení. Těmi jsou samozřejmě Google Pixely, ostatní by ale měli brzy následovat.

Minulý rok na konferenci I/O 2021 společnosti, jakými jsou Asus, OnePlus, Oppo, Realme, Sharp, Tecno, TCL, Vivo, Xiaomi a ZTE potvrdily, že nabídnou Android 12 Beta pro své vybrané telefony. Následné zavádění bylo sice pomalé, ale spousta zařízení, včetně řady OnePlus 9, Xiaomi Mi 11 a Oppo Find X3 Pro, se skutečně beta verze systému dočkaly.

Registrace do programu Android 13 Beta je jednoduchá. Stačí přejít na vyhrazenou mikrostránku, přihlásit se a poté zaregistrovat své zařízení. Brzy by vám mělo do telefonu dorazit oznámení o dostupnosti OTA (bezdrátová aktualizace) s výzvou ke stažení a instalaci. Zatím tak mohou učinit jen majitelé zařízení Google Pixel 4, 4 XL, 4a, 4a 5G a novějších. Google I/O 2022, na kterém se jistě dozvíme o poznání více informací, startuje už 11. května.

Související články

Dnes nejčtenější

.